Bartın için “ortak vizyon projeler” tanıtımı yapıldı

Çok sayıda davetlinin katıldığı programda Bartın için gerçekleştirilecek projeler tanıtıldı.

Bartın için “ortak vizyon projeler” tanıtımı yapıldı

Bartın'a ziyaretler ve projeler hakkında açıklama yapan Fırıncıoğlu: “Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç ve Grup Başkan Vekilimiz Sayın Levent Bülbül’ün teşrifleriyle şehrimize kazandıracağımız vizyon projelerimizin tanıtımını gerçekleştirdik.

Merkezi yönetimle uyumlu olarak kurulacak Bartın yerel yönetim sürecinde tek amacımız bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Bartın’ın geleceği ve gelişimi olacaktır.

1 Nisan’da Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteği ile yeniden daha da güzel ve gelişmiş “Bartın’ı Canla Başla” çalışarak el ele omuz omuza kuracağız.

ESNAF ZİYARETLERİ YAPILDI

Proje tanıtım toplantımıza katılmak üzere ilimize teşrif eden Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç ile birlikte Hükümet Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunarak, projelerimizle ilgili bilgiler verdik. 

Tek amacımız bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Bartın’ın geleceği ve gelişimi olacaktır. Bartın’da yapılamayanları yapmak için çıktığımız bu yolda Değerli Bakanımıza destekleri için teşekkür ediyor, ilgi ve alakaları için esnaf ve vatandaşlarımıza da saygılarımı sunuyorum.” dedi.