Fatih Saka Cumhur İttifakı destekçilerine seslendi

Sayın Cumhur İttifakı destekçileri aşağıdaki açıklamam sizlere özeldir.

Fatih Saka Cumhur İttifakı destekçilerine seslendi

Bizler Bartın’da Kemal Kılıçdaroğlu için oy istediğimizde sizler “CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu HDP/PKK’dan oy istedi, Kemal Kılıçdaroğlu’da HDP destekçisi” diyorsunuz.

HDP/PKK’dan oy isteme videosu bir önceki seçimlerde Aysu Hanım’ın Almanya’daki bir konuşmasından kesilerek paylaşılmıştır ve orada Erdoğan’a kinaye ile birlikte atıf yapmaktadır. Fakat konuşmayı keserek paylaştıkları için algı operasyonuna dönüştürülmüştür.

O süreci iyi hatırlayın Erdoğan kendisinden olmayan herkese PKK’lı HDP’li Terörist yakıştırması yaptığı için Aysu Hanım’da o konuya istinaden atıfta bulunmuştur.

Ayrıca Kemal Kılıçdaroğlu’nun da PKK’yı desteklediğini söylerken; Kemal Kılıçdaroğlu’nun PKK tarafından saldırıya uğradığını ve Kandil’i yerlebir edeceğiz dediğini unutuyor musunuz?

Peki Recep Tayyip Erdoğan’ın Habur sınır kapısında dağdaki teröristleri Barzani ile karşıladığını, terörist başı APO’yu çıkartmak için 3 kere kanun tasarısı sunarak pişmanlıktan yararlandırmak istediğini, FETÖ ile kolkola olduğunu, Öcalan’ın mektubunu TRT’de okuttuğunu, yine Şubat’ta gerçekleşen deprem bölgesine Barzani’yi soktuğunu, geçen haftaki seçimlerde hizbullahçıları meclise soktuğunu, vs… görmediniz mi?

Lütfen artık gözünüzü açın!

CUMHUR İTTİFAKI’ndan değilseniz siz de onlar için terörist olursunuz...

Tekrar söylüyoruz;

Türk Bayrağımızın adının değişmemesi için,

Türk Milleti’nin adının değişmemesi için,

13 Milyon Sığınmacı/Kaçağın 1 yıl içinde gitmesi için,

PKK, FETÖ, IŞID ve tüm terör destekçileri ile mücadele için

Oylarımız Kemal Kılıçdaroğlu’na!