Selim Dervişoğlu ile özel söyleşi

Bartın Duysun ekibi olarak Bartınlı iş insanı Selim Dervişoğlu ile yaptığımız söyleşide Dervişoğlu Mücevherat ve Dervişoğlu Sinemaları hakkında merak edilenleri sorduk...

Selim Dervişoğlu ile özel söyleşi

SELİM DERVİŞOĞLU KİMDİR?

1969 Bartın doğumlu Selim Dervişoğlu, ilk orta ve lise eğitimini Bartın'da bitirdi . Sonrasında işletme ve ekonomi alanında eğitimini tamamlamak üzere yurtdışında üniversite eğitimi aldı .

2000 yılında İskele Caddesi yukarı çarşıda bulunan sinema binasına büyük bir tadilat yaptırarak şuan ki konuma gelmesini sağlayan Dervişoğlu, aynı zamanda yine aile mesleği olan mücevherat sektöründe de çalışmalarını sürdürdü.

Dervişoğlu ailesi olarak 75 yıldır kuyumculuk sektöründe, 60 yıldır da sinema sektöründe bulunduklarını söyleyen Selim Dervişoğlu, “Bartın halkı için her iki sektörde de yeniliklerin, trendlerin takipçisi olduk.. Dünya ve Türkiye modasını yakından takip ediyoruz ve bunu Bartınlıların hizmetine sunuyoruz.” dedi.

DERVİŞOĞLU MÜCEVHERAT TAŞINIYOR

Dervişoğlu Sinemaları altında bulunan Dervişoğlu Mücevherat mağazasının, Hükümet Caddesi, Ziraat Bankası karşısındaki yeni binasına taşınacağı bilgisini veren Selim Dervişoğlu, “Yeni geçilecek yerdeki eski binayı yıkıp, yerine Bartın'ın en gözde caddelerinden olan Hükümet Caddesi'ne yakışacak şekilde, şehrin silüetine uygun bir yapıyla Bartın halkına hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.

YILLARIN BİZE VERDİĞİ TECRÜBE İLE DAİMA EN İYİSİNİ SUNUYORUZ

Dervişoğlu Ailesi olarak uzun yıllardır yeniliklerin takipçisi olduklarını söyleyen Selim Dervişoğlu; “Bu sektörlerin içinden geldiğimiz için, babamızdan aldığımız iş ahlakını yeni nesillere aktarmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Hem sinema sektöründe hem de mücevherat sektöründe en güzel şekilde hizmet vermeyi prensip edinmiş bir firma olarak müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.