Başkan Fırıncıoğlu,Bakan Tunç ile birlikte Esnaf ziyareti gerçekleştirdi

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile birlikte Hükümet Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Fırıncıoğlu,Bakan Tunç ile birlikte Esnaf ziyareti gerçekleştirdi

Bu ziyarette  AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Parti Teşkilatı hazır bulundu.

Ziyaretlerinde projelerinden bahseden Başkan Fırıncıoğlu, iş yeri sahiplerinin talepleri dinleyerek bol kazançlar temennilerinde bulundu. Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Proje tanıtım toplantımıza katılmak üzere ilimize teşrif eden Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç ile birlikte Hükümet Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunarak, projelerimizle ilgili bilgiler verdik. Tek amacımız bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Bartın’ın geleceği ve gelişimi olacaktır. Bartın’da yapılamayanları yapmak için çıktığımız bu yolda Değerli Bakanımıza destekleri için teşekkür ediyor, ilgi ve alakaları için esnaf ve vatandaşlarımıza da saygılarımı sunuyorum” dedi.